Recenze

Ahoj Míšo,
byla jsi skvělá ! Umožnila jsi mi projevit část svého já, které ne vždy vidí v okolí ty správné podmínky, aby se projevila. A to ta část, která si ráda hraje. Ráda vymýšlí a vypráví fantastické příběhy, ráda hádá předměty a slovíčka a možná se i ráda předvádí.
Bylo to moc fajn díky Tobě i díky skvělé společnosti Taťány, Pavla a Pavla.
Honza

Takový jazykový kurz jsem ještě nezažil. Člověk se smíchem uvolní a pak najednou se to mluví, ani alkohol není potřeba. Bylo to úžasné - použití kostýmů a divadla v hodinách angličtiny pro dospělé, to by mělo být všude. Snad na to ty ostatní jazykovky jednou taky přijdou. Ještě jednou díky ! p.s. a přijdu zase, pokud to půjde.
Břeťa

"Znám paní učitelku Míšu Latíkovou alias Jasnovidnou čarodějku už docela dlouho, několik let. Vždycky mne nejen učila anglicky, ale též povzbuzovala, abych
vytrval nejen u učení, ale také v kreativním přístupu k němu. Ano, kreativita, to je klíčové slovo Jasnovidné čarodějky, která prozrazuje její přístup:
hledání nových metod, kombinaci výuky a meditačních praktik, život s angličtinou a cizí jazyk propojený se životem. Nikdy nezapomenu na hodiny, v nichž
jsem se zavázanýma očima proplouval jako delfín blankytně modrým oceánem a promýšlel v angličtině své pocity. Míša Latíková patří k nejlepším učitelkám,
které znám."
Jiří

Míšin nevšední konverzační kurz srdečně; doporučuji všem, kteří mají rádi nové nápady, legraci, kreativní učení, ale i relaxaci.
Za vše děkuji!!!
Marika

Na angličtinu se těším, angličtinou se bavím, pod vedením Míši jsem překonal strach z konverzace v AJ a komunikuji běžně bez obav i s cizinci. Kreativní přístup Míši mě obohatil nejen v jazyce anglickém, ale i v dalších oblastech mého života. Způsob vedení hodin je nápaditý a osvěžující, přinášející hravou a uvolněnou formou mnoho nových informací. Je to pestrý koláč získávání dovedností, který nejen dobře vypadá, chutná, ale vyživuje i duši. Děkuji mnohokrát, Míšo.
Luboš

Míšu znám od mé účasti na jednom 7 denním kurzu angličtiny, kde jsem vyzkoušela sama na sobě její učební metodu. Šla jsem do Míšina kurzu s obavami, že nebudu stačit mnohem mladším a v angličtině jistě ostřílenějším kolegům, ale mé obavy byly naprosto zbytečné. Míša nás dokázala zapojit úplně všechny bez ohledu na stupeň znalosti a bylo to tak zábavnou formou, že jsme měli pocit, že si jen tak hrajeme a relaxujeme, a ne, že se učíme. Bylo to vlastně přesně to, co jsem už dlouho hledala a ten týden mi dal opravdu hodně. Byla jsem překvapená, jak účinná tato metoda je. Asi 4. den,  při cestě dopravními prostředky na místo konání kurzu  se mi honila hlavou spousta věcí a až po delším čase jsem si uvědomila, že celou dobu přemýšlím v angličtině. Tohle zjištění mě dostalo a ještě více znásobilo moji chuť do učení a mé nadšení. A tak jsem Míšu poznala trochu více a musím vzdát obdiv nejen k jejímu učitelství, ale také k jejímu přístupu k životu. Má to v mnohých ohledech složitější
než mnozí z nás,  ale dokázala se k tomu statečně postavit, uchovat pozitivní mysl, víru, radost, lásku,  kreativitu a hlavně stále hledá nové cesty  a dokáže si za tím jít.  Je pořád veselá a plná nadšení a energie. Mnozí by se od ní mohli učit i toto.
Liba

Míša je úžasná paní učitelka, která nás nabila energií. Spousta skvělých netradičních aktivit, díky za ně! A dokázala přinutit k aktivitě i ty, kteří si vůbec nevěřili.
Markéta

Názornost, pestrost, zajímavé aktivity, vstřícný přístup.
Jana

Díky za zajímavý kurz plný nápadů doplněných osobním prožitkem. Velice kladně hodnotím Míšinu vitalitu a její další nesporné přednosti, které dokážou zaujmout studenty a vtáhnout je do dění.
Zita

Kurz byl energicky pojatý, kreativní, velmi zábavný. Děkuji a obdivuji Míšu.
Lucie

Obdivuhodné! Děkuji
Petra

Báječný kurz. Děkuji za fůru pozitivní energie, kterou jsi mi dodala.
Těším se zase někdy na setkání!
Jana

Výborný a zábavný kurz. Míša je veselá, živá, přívětivá, sympatická.
Děkuji
Dáša