Ponoř se do světa konverzace, imaginace a osobních pocitů

Čarodějčina sova na Perníkové chaloupce
Odlet Čarodějky
Čarodějka a její magická studna
Čarodějka na květinovém koberci
Čarodějka věští z magické koule
Čarodějka s trpaslíkem
Čarodějka míchá lektvar
Čarodějka před Perníkovou chaloupkou

Člověk si hraje jen tam, kde je v plném slova smyslu člověkem a je zcela člověkem jen tam, kde si hraje.   (Friedrich Schiller)

 

Jste unaveni tradiční formou výuky a toužíte po něčem výjimečném?
Umíte slovíčka a gramatiku, ale bojíte se mluvit?
Chcete se cítit v pohodě a plní energie?
Pak se učte SVÝM srdcem a prožijte si SVOU angličtinu!

Základem mé metody výuky je úžasná myšlenka, že se člověk učí prožitkem, příběhem a hraním role. Když jste v zahraničí, tak se učíte jazyk mnohem rychleji, protože jste do situací přímo ponořeni, jazyk si přímo prožíváte.
Pak přijdete domů, otevřete učebnici, nebo si zajdete na klasickou výuku do jazykové školy, a za chvíli nevíte, jestli to vaše snažení vůbec má smysl. V zahraničí jste ochutnali nové jídlo  a přitom se naučili nové slovíčko, nebo se seznámili s velmi milým člověkem a zapamatovali si novou frázi, kterou používal... - A na to nikdy nezapomenete, protože prožitek se nikdy nezapomíná, prožitek se pamatuje na celý život.

V mých hodinách si budete hrát a přitom používat svou emoční paměť, která je mnohonásobně trvalejší než klasické učení. Ten úžasný pocit, že jste na pustém ostrově a v sultánově říši, to překvapení při setkání s opravdovou Čarodějkou a Duchyní... - A to vše nenásilnou formou výuky mluvené angličtiny včetně slovních a gramatických spojení, která vám pomohou při komunikaci v zahraničí.

Mezi největší přednosti mé výuky patří:

  • jedinečnost a originalita
  • netradiční prožitkový způsob výuky
  • fantazie a legrace
  • pohoda a relaxace
  • drama a improvizace
  • odbourání strachu z mluveného projevu
  • upevnění znalosti angličtiny v mluveném projevu

Mé kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí umět mluvit anglicky a kdo se nebojí přijmout kreativní způsob výuky. Základní myšlenkou mé výuky je hraní rolí a vyprávění příběhů, které zvládne každý, i nedivadelně zaměřený člověk. Více o metodě